Rozvody ke kogeneračním jednotkám.

Kogenerační jednotky TEDOM v kontejnerech

Hudba budoucnosti. Toto by se dalo říct o kogeneračních jednotkách. V dnešní době, kdy se všude mluví o ekologii a obnovitelných zdrojích, jsou kogenerační jednotky jednou z forem ekologických energií.

Kogenerační jednotky - čistá energie.

Co to vlastně kogenerační jednotka je. Zjednodušeně řečeno jde o dieselový motor, upraven na zemí plyn metan. Ten získáte tak, že provedete vrt v místě nebo okolí, kde chcete jednotku postavit. Tento dieselový motor je připojen ke generátoru, který pak vyrábí ekologickou energii.

Toto je jedna s cest, kterou se bude výroba elektřiny v budoucnu ubírat. Takzvané „ostrovní systémy“ ( např. dům, výrobní hala, nemocnice nebo i menší vesnice, připojena pouze na vlastní zdroj elektrické energie, bez připojení k energetické rozvodné síti), budou v budoucnu stále častější. Příkladem je například řetězec Globus, kdy jejich supermarket který byl před nedávnem postaven na okraji Ostravy – Poruby a je napájen třemi kogeneračními jednotkami.

Zajisťujeme a zrealizujeme montáže kogeneračních jednotek po celé České republice. Využijte našich bohatých zkušeností a obraťte se na nás. Naší prioritou je vždy odvézt stoprocentní práci k největší spokojenosti našich zákazníků.